Britney Spears w krótkim wywiadzie dla MTV! / Nowe daty koncertów!
Wpisany przez Belle   

Podczas swego oficjalnego powitania w Las Vegas Britney Spears nie zapomniała o prasie. Piosenkarka udzieliła wielu wywiadów opowiadając o nowym albumie Britney Jean i czekających ją koncertach w ramach rezydentury Britney: Piece Of Me. Do grona szczęśliwców, którzy mogli porozmawiać z gwiazdą popu należeli m.in. redaktorzy stacji muzycznej MTV i serwisu E! News. Wywiad dla MTV prezentujemy w odtwarzaczu poniżej (aktualnie już niedostępny). Wywiad dla E! News z kolei zostanie wyemitowany już dzisiaj, o czym poinformowano na oficjalnym koncie Twitter serwisu.

"Już dzisiaj o godzinie 19:00 ikona popu, Britney Spears pojawi się w E! News w wywiadzie przeprowadzonym przez dziennikarza Jasona Kennedy'ego. Nie możecie tego przegapić" - czytamy we wpisie. Poniżej prezentujemy zdjęcie Britney i Jasona, które znalazlo się w naszej galerii BritneyPix.net i dołączyło do innych obrazujących promocję piosenkarki w Las Vegas. Tymczasem sama Britney zostawiła nowy wpis na twitterowym koncie, w którym poinformowała o nowych datach koncertów w "mieście grzechu".

enews0312

***

"Od samego początku Britney Spears wielokrotnie powtarzała, że w nowy album przelała całe swe serce i duszę, dając swym fanom bezprecedensowy wgląd w jej życie osobiste. Dlaczego jednak akurat teraz - po 15 latach w branży postanowiła wyjawić wszystko?" - zapytała na początku swego artykułu napisanego dla MTV, redaktorka Christina Garibaldi. "Tak właściwie, to nie miałam wyboru" - wyznała sama Britney w wywiadzie. "Rozpoczynając pracę nad albumem, przeżywałam rozstanie i odbywało się to niejako publicznie, bo wszyscy o tym wiedzieli. Pomyślałam zatem, że skoro nie jest to żadna tajemnica, dlaczego nie napisać o tym i pokazać, jak się z tym czuję i jak to w ogóle jest" - wyjaśniła piosenkarka.

"I pisanie o zerwaniu zaręczyn z narzeczonym, Jasonem Trawickiem, było dokładnie tym, co zrobiła Britney Spears, ukazując całe swe osobiste doświadczenie w dziesięciu utworach. Pomogło to jednak artystce uporać się z własnymi emocjami" - napisała Garibaldi. "Uważam, że kiedy pisze się teksty, stają się one obrazem tego, przez co przechodzisz w życiu. Właśnie przez to [co przedstawia album Britney Jean] przechodziłam w tamtym czasie, zatem miało to dla mnie sens - swego rodzaju terapeutyczny - napisać o tym i to pokazać" - stwierdziła Brit w dalszej części rozmowy. "Działając w ten sposób wystawiasz się niejako na widok publiczny. Uważam jednak, że tak jest lepiej. Lepiej ujawnić niektóre rzeczy niż trzymać, tłamsić je w sobie" - wyjaśniła ponadto.

Britney Spears zdradziła także, jak bardzo podekscytowana jest faktem, że jej fani zobaczą ją właśnie w takiej odsłonie: poznają jej inne oblicze. Nie tylko odmienne pod względem tekstów piosenek, ale i brzmieniowo... "Jestem zdania, że teraz - na obecnym etapie życia - mam znacznie więcej do powiedzenia. Jestem starsza i znacznie bardziej otwarta na eksperymenty podczas realizacji materiału na album. Jestem otwarta  na współpracę z wieloma odmiennymi od siebie [stylowo] muzykami. Cieszą mnie kolaboracje. Poza tym myślę, że obecnie sam proces tworzenia albumu przebiega dla mnie bardziej łaskawie, jest lżejszy i sprawia mi wiele radości" - podsumowała Brit.

Najnowsza wiadomość z Twittera Britney Spears: "Wspaniale się wczoraj bawiłam [na imprezie w Las Vegas]! Dzisiaj wracam do przygotowań... Ostatnia prosta zanim przeniesiemy całe show do Las Vegas. ".

Komentarze (10)add comment

Rearview :

0
Teraz mnie naszło, że powinni ograniczyć liczbę wywiadów które daje do minimum. Wtedy nie byłaby aż tak znudzona i być może wychodziłoby to bardziej naturalnie. Ten najnowszy ogląda się całkiem, całkiem.
21:18 - 4.12.2013

karolina :

gerda
Ogród jej osobowości i kobiecości rozkwitł pełnią bardzo szybko, ale też szybko zwiędnął. Ciągle znudzona.
21:19 - 4.12.2013

Jeff :

0
Nie dziwie się jej , że jest taka znudzona .. tyle wywiadów i wciąż ta sama gadka o dupie marynie . Jednak dobrze , że się pokazuje ! Niech to robi , aż do Vegas - album ma się nieźle sprzedać smilies/grin.gif
21:24 - 4.12.2013

Leila :

Leila
Jeżeli ona nie jest w stanie nic dodać od siebie to i wywiady są nudne i takie same. Dziennikarze zadają jej takie pytania bo mają narzucone a nie dlatego, że chcą wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej nazywa się płyta i czy Britni jest podekscytowana Vegas
21:37 - 4.12.2013

Jeff :

0
Oki są pierwsze wyniki sprzedaży albumu Britney Jean i jedno słowo może to opisać - FLOP , a debiut na Billboard prawdopodobnie to 4 pozycja , czyli gorzej niż Blackout . Zawiodłem się totalnie ...
22:05 - 4.12.2013

Leila :

Leila
Haha a czego Ty się spodziewałeś? Sprzedaży na poziomie 500k i #1 na BBH?
22:14 - 4.12.2013

Susie :

0
na zdjęciu powyżej wygląda nawet jak ONA, czyli dość ładnie, nie ma takiej spuchniętej twarzy jak zawsze. wygląda troche jak za czasów Circus. na plus. wywiad też nie taki zły jak na nią.
22:39 - 4.12.2013

Filip29 :

0
Flop to byłby gdyby była promocja a tak kilka wywiadów i las vegas nie sprawia, ze płyta sie sprzeda. Jak bedzie otwarcie ok. 150k to można to uznać za przyzwoity wynik. Britney Jean to gratka dla fanow, dodatek do Vegas, nie zapominajcie o tym.
22:46 - 4.12.2013

Marcello :

0
Ona nie ma spuchniętej twarzy, tylko otyłą. Drugi podbródek robi swoje, a do tego ten strój typowej 40-tki idącej na wywiadówkę, masywne ramiona. Nie wspominając o opadniętych powiekach. To już nie jest Britney Spears.
22:59 - 4.12.2013

sylo :

0
nie to są statystki Billboardu i prawdo podobnie może być 2 lub 4 miejsce ale to są statystyki to na iTunes 150 000 kopi cyfrowych a ogólnie razem ze sprzedażą z Amazona czy fizyczną z czego co ja wiem sprzedaż w USA jest na ten dzień 230 000 kopi więc jeszcze może być pierwsza smilies/smiley.gif
11:03 - 5.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy