Britney reklamuje produkt "Beats by Dre"! / Film z planu 'Work Bitch"!
Wpisany przez Belle   

Reklama dźwignią handlu. Wie to każda szanująca się i dobrze prosperujaca firma... Beats by Dre zamieściła w najnowszej wiadomości pozostawionej na oficjalnym koncie Twitter zdjęcie Britney Spears prezentującej się uroczo w ich produkcie. "Od dziś rozbrzmiewa na świecie nowy album Britney Spears. Zakup 'Britney Jean' już teraz: " - napisano w komunikacie. Zdjęcie powstało na planie teledysku do singla Work Bitch. Prezentujemy je poniżej. Aby zobaczyć zdjęcie w całej okazałości, kliknij w poniższy obrazek.

W międzyczasie, w sieci pojawił się kolejny fragment wywiadu przeprowadzonego z Britney przez dziennikarza serwisu Entertainment Tonight. Gwiazda opowiedziała m.in. o tym, jak łączy obowiązki rodzicielskie z pracą zawodową, która często bywa... zbyt seksowna ;) Co ciekawe, na podparcie tej teorii, realizatorzy reportażu wzbogacili rozmowę materiałem filmowym z planu teledysku do pierwszego singla piosenkarki - Work Bitch! Zapraszamy do obejrzenia!

dreewotkbpic

***

Komentarze (4)add comment

jestempodwrażeniem :

0
piękna smilies/grin.gifsmilies/grin.gif
22:46 - 3.12.2013

jas :

0
bardzo ładnie wyszła!
00:01 - 4.12.2013

Marcello :

0
na planie Work Bitch w każdym ujęciu wygląda ślicznie, młodo i bardzo, bardzo korzystnie. Również na fotkach bez obróbki smilies/smiley.gif
00:05 - 4.12.2013

pawel FANBRIT :

0
pięknie
11:15 - 4.12.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy