Britney Spears tweetuje i trenduje z fanami! / It's (Not) Britney Bitch!
Wpisany przez Belle   

dublemidpic01Nikogo już nie powinien dziwić fakt, że pierwszym miejscem, gdzie ostatnimi czasy można "spotkać" Britney Spears w ważnych dla niej momentach życia prywatnego, czy zawodowego, jest jej profil na portalu społecznościowym Twitter. W przeddzień 32-ej rocznicy swych Urodzin i na dwa dni przed oficjalną premierą rynkową nowego albumu, Britney Jean, jubilatka i piosenkarka postanowiła zostawić kilka wpisów dla swoich fanów! "Dwa dni do wydania albumu " - zakomunikowała, prosząc wielbicieli o tzw. trendowanie podanej frazy.

"Britney, jestem taka podekscytowana!" - wyznała niejaka Camila, widząc aktywność swej idolki na portalu. "Ja także!" - odpowiedziała jej Britney. "Myślę, że [w dzień premiery] zrobię sobie rundkę po sklepach z płytami i upewnię się, że wszędzie jest już dostępna Britney Jean" - zdradził Anthony. Britney Spears nie pozostała obojętna... "Jesteś przeuroczy ;)" - odparła, dodając uśmiech. Inni fani nie czekali do 2 grudnia i poczęli składać naszej gwieździe popu gorące życzenia urodzinowe. "Britney, kocham cię! Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin!" - napisał Lukas. "Wszystkiego Najlepszego!" - zawtórowała mu Nancy. Britney odwdzięczyła się tzw, "follow" - śledzeniem profilu.

"Britney, już nie mogę się doczekać albumu. Spójrz, co dla ciebie zrobiłem" - pochwalił się niejaki Jamal, dołączając odnośnik do zdjęcia z samodzielnie wykonaną przez siebie sklejką. "Bardzo mi się podoba!" - przyznała Britney. "A ja słucham wszystkich piosenek z 'Britney Jean' i delektuję się tym dniem!" - wyznała fanka z Europy, gdzie premiera krążka już się odbyła. "Britney, proszę śledź mój profil... Ślę ci najlepsze życzenia urodzinowe!" - dodała. "Super, że już słuchasz moich nowych piosenek! Jaka jest twoja ulubiona?" - zagadnęła Brit. "Nawet nie masz pojęcia Britney, jak bardzo jestem podekscytowany premierą twojego albumu! Kocham cię!" - wyznał kolejny fan, na co dzień także oddany fan Lady Gagi. Britney retweetowała jego wpis, po czym odparła: "Ja również jestem podekscytowana premierą nowego krążka".

Tymczasem fanka Britney z Brazylii, Francine Porto, która umila sobie życie występując jako Britney Spears, zaczyna prześcigać oryginał! Dziewczyna dała właśnie pierwszy z występów stylizowanych na klubowe show, które czeka fanów prawdziej gwiazdy popu niebawem - bo 27 grudnia - w Las Vegas! Panna Porto wystąpiła z piosenkami Work Bitch [TUTAJ] oraz Perfume [TUTAJ] wzbudzając spory entuzjazm! Jedno trzeba przyznać: występująca z oryginalną choreografią Britney Brazylijka, ruchy swej idolki opanowała do perfekcji. TUTAJ można zobaczyć inne występy imitaorki.

Komentarze (10)add comment

Adam :

weirdo
Britney jest zawsze wszystkim podekscytowana. Szkoda, że tylko w internecie.
11:06 - 2.12.2013

pawel FANBRIT :

0
Ja też jestem podekscytowany to już jutro!smilies/grin.gif
11:34 - 2.12.2013

Muffinka nz :

0
Dostalam dzisiaj album ;P ale wkurza mnie ten napis z tylu HOLD ON TITE...nosz kurcze smilies/sad.gif i Edzia Sheerana smilies/cheesy.gif
17:13 - 2.12.2013

rico :

0
Boze ta Francine Porto tańczy lepiej od Britney.
19:31 - 2.12.2013

koko dzambo :

0
rico.. o to nie trudno
19:52 - 2.12.2013

igotthatboomboom :

Tysiek
to aż przeraża że ktoś daje lepsze występy niż ona sama na dzień dzisiejszy...
20:27 - 2.12.2013

karolina :

gerda
Jakaż ona była wtedy szczupła!! I to po dwóch ciążach i załamaniu. Jak chciała to mogła.
20:56 - 2.12.2013

Dziub-Dziub :

0
Smutne jest to, że występy Francis ogląda się przyjemniej niż występy Britney :
21:10 - 2.12.2013

Aleksandra :

fantazja_90
trzeba Brit podesłać linka do występów tej dziewczyny, może jakby obejrzała co ktoś robi to by się otrząsnęła.
11:32 - 3.12.2013

Marcello :

0
KOCHAM FRANCINE
18:29 - 21.01.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy