Nowy dokument już niebawem! / Antony Preston zdradza...
Wpisany przez Curious   

ubritlipsPromocja nadchodzącego, ósmego albumu Britney Spears obejmuje m.in. wydanie nowego dokumentu teleiwzyjnego - wyczekiwanej przez fanów piosenkarki produkcji zatytułowanej I Am Britney Jean, która już pod koniec tego roku zostanie wyemitowana w amerykańskiej telewizji. Za pośrednictwem Facebooka sama Britney zostawiła swym fanom nową wiadomość dotyczącą filmu, potwierdzając jednocześnie podaną kilka dni temu datę jego emisji.

"Dokument 'I Am Britney Jean' zostanie wyemitowany 22 grudnia o godzinie 20:00 na kanale E! Online. Od miesięcy kręciliśmy do niego materiały, by móc przedstawić cały proces tworzenia show na rezydenturę w Vegas oraz kulisy nagrywania albumu. Jest tak wiele do pokazania światu. Nie mogę się doczekać!" - głosi wpis pozostawiony przez piosenkarkę. Przypomnijmy, że zgodnie ze słowami redaktorów serwisu "E!", ten trwający około półtorej godziny dokument będzie jednym z najbardziej szczerych i osobistych w całej karierze Brit...

Tymczasem Antony Preston, producent biorący udział w powstawaniu płyty "Britney Jean" opublikował na swoim Twitterze wpis potwierdzający, że to właśnie on, wraz z producentem wykonawczym całego krążka jest odpowiedzialny za brzmienie utworu Til It's Gone, który się na nim znajdzie. "Will.i.am i ja :) Czujecie ten kawałek?" - napisał muzyk w odpowiedzi na pytanie jednego ze swoich twitterowych wielbicieli o imiona producentów piosenki.

Komentarze (5)add comment

Mimis :

0
Oby (osobiście), to Brit nie została obrzucona pomidorami w LV... Za dużo osobistości w teorii za mało w praktyce i tyle na ten temat.
18:17 - 21.11.2013

Łukasz--> nz :

0
Dokładnie, niby najbardziej osobisty album, a totalnie olewa promocję. Gdzie w tym wszystkim logika? Tu od razu czuć z daleka nieszczerość. Właśnie przy tej płycie powinna dać z siebie 100% aby pokazać się ludziom od innej, bardziej dojrzałej strony. Powinna czuć potrzebę pochwalenia się rezultatami pracy, niestety zachowuje się, jakby miała głęboko gdzieś to wszystko.
18:48 - 21.11.2013

pawel FANBRIT :

0
Na to wygląda że ona boi się wystąpić na żywo, ciekawe jak w studiu brzmiała...
19:15 - 21.11.2013

Łukasz--> nz :

0
Dla mnie to wszystko jest naprawdę niepokojące. Rozumiałem jeszcze odkładać występy taneczne, może nie jest w formie, ale teraz, gdy połowę piosenek Britney zalicza się do nastrojowych i spokojnych(gdzie taniec jest zbędny), to jakiekolwiek usprawiedliwienia są żenujące i żałosne. Już nie można napisać, że tych piosenek nie da się zaśpiewać. Moim zadaniem Britney straciła głos już dawno.
20:47 - 21.11.2013

diesel :

0
Nie wnikam, dlaczego wygląda promocja tak jak wygląda - może im nie zależy, może jest inny powód - whatever!
Najbardziej jednak jestem zadowolony, że ktoś kogo lubię wydaje nową muzykę, która po prostu mi się podoba. Przesłuchałem właśnie na spokojnie utwory, które już się przedostały plus fragmenty pozostałych i powiem tak - ten album będzie na prawdę dobry. Przy pierwszym 'szybkim' przesłuchaniu miałem ogromny niesmak, ale teraz już z całą pewnością mogę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na płytę.
21:21 - 21.11.2013

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy